Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Sponzorované odkazy

Reality Olomouc
Katalog firem
Zajímavé články
Profi Holding a.s.

Chci prodat nemovitost

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory apod.), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti. Je pro Vás důležitá nejlepší cena nebo rychlý prodej? Naši vyškolení makléři zařídí prodej nemovitosti podle Vašich potřeb. Poskytneme Vám kompletní servis včetně právních služeb. Prodáváte nebo sháníte byt v Olomouci a okolí? S námi je to hračka! Tento exkluzivní portál je určen pro všechny, kteří chtějí změnit své dosavadní bydlení a hledají nové byty na prodej v Olomouci nebo i luxusní byty v lokalitě Olomouc, případně chtějí svůj současný byt prodat a hledají spolehlivého partnera pro spolupráci. Náš web je přehledný a šetří čas, který lze dost dobře investovat někde jinde. Specializujeme se především na starší byty a luxusní byty,  které Vám umožníme jednoduše vyhledat a to přesně dle Vašich specifických požadavků.

Výkup za hotové. Společnost Profi Holding a.s. disponuje dostatečným vlastním kapitálem, a proto si může dovolit zákazníkům nabídnout vykoupení jejich nemovitosti za nejvýhodnější možnou cenu. Vykupujeme byty (v osobním i družstevním vlastnictví), domy a pozemky. Hlavními aspekty pro posouzení možnosti výkupu jsou lokalita, stav objektu a klientem požadovaná cena. Prostřednictvím formuláře posíláte strukturovaný požadavek na naši Zákaznickou linku, kde je zařazen do fronty spolu s požadavky přicházejícími telefonicky. Jakmile bude Váš požadavek vyřízen, obdržíte o tom informaci.


Váš dotaz:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Vložte ověřovací kód:
Ověřovací kód:
   
Realitní anketa
Reality, nemovitosti
V jakých městech rádi nakupujete a prodáváte reality? Realitní anketa.
Reality Praha
29912991
2991 hlasů
Reality Brno
22062206
2206 hlasů
Reality Olomouc
24152415
2415 hlasů
Reality Mladá Boleslav
20632063
2063 hlasů
Reality Ostrava
21242124
2124 hlasů
Reality Budějovice
27612761
2761 hlasů
Reality Jeseník
21962196
2196 hlasů
Reality ostaní
22512251
2251 hlasů
Reality Hradec Králové
20162016
2016 hlasů
Reality v zahraničí
23202320
2320 hlasů
Další ankety
Reality nejen v Olomouci
Profi Holding a.s. se zabývá prodejem nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí a makléřům vyškolených odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v rychlém čase. Dlouholetá praxe, profesionalita a osobitý přístup pro efektivní služby za přijatelnou cenu.
 
 
Diskuze online
Get the Flash Player to see this player.