Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Sponzorované odkazy

Reality Olomouc
Katalog firem
Zajímavé články
Profi Holding a.s.

O nás

Profi Holding a.s. je finanční skupina, nemovitosti prodej a pronájem, investiční projekty, ekonomické poradenství, krizové řízení firem, autodoprava, hotelová a restaurační činnost, správa webových aplikací, tvorba webů a inzertních portálů. Komunikujeme s těmi, kteří rozhodují, ovlivňují a vedou.
Akciová společnost Profi Holding, a.s. media zajišťuje garantovaný vstup zahraníčních subjektů  na český trh. Zajišťujeme přímý výkup pozemků na území ČR za hotové. V souvislosti se současnou ekonomickou situací připravujeme také desítky významných projektů pro tuzemské investory spojené s transformaci firem v zemích EU, dále zejména z USA, Ruska a Číny. Vzhledem k probíhajícím turbulencím na vyspělých finančních trzích Profi Holding a.s. investiční projekty, ekonomické poradenství, krizové řízení firem.

Od roku 2008 se společnost Profi Holding a.s. media začala zabývat, správou webových portálů, vývojem inzertních webů a aplikací, dále prodejem nemovitostí a pozemků. Pokud hledáte silného partnera, tak už nemusíte dále hledat. Společnost Profi Holding a.s. zajišťuje ve spolupráci s klíčovými českými investory přímý výkup nemovitostí s následnou možností odkoupené nemovitosti dále spravovat, pronajímat, případně připravit a nabídnout k dalšímu prodeji, tedy zhodnotit kapitál. Nenabídneme Vám nejvyšší cenu, ale reálný výkup bez čekání na platby. Parametr výkupní ceny je 30-85% dle znaleckého posudku pro daňové účely s porovnáním investic nutných pro správu či stavební úpravy nemovitosti. Předností je volný nebankovní kapitál pro okamžitý výkup s garancí vyplacení závazků.

Specializujeme se nyní i na zajištění pronájmů, prodeje a koupě bytů, rodinných domů a vil, správu nemovitostí, pronájem kanceláří a ostatních komerčních nemovitostí, prodej pozemků v Olomouci a okolí. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi na realitním trhu poskytujeme profesionální služby na vysoké úrovni. Naši makléři vám rádi poradí a zajistí pro vás prodej, pronájem, koupi anebo správu nemovitosti, pomohou se stěhováním do Prahy, pomohou s hypotékou. Hovoříme cizími jazyky. Jsme flexibilní, rychlí a důkladní, klademe důraz na přátelský individuální přístup.

My pro Vás zajistíme nabídku jak nemovitostí z naší databáze, tak nabídku odpovídajících nemovitostí ostatních realitních kanceláří, se kterými úspěšně spolupracujeme. Dále zajistíme prohlídku vybraných nemovitostí, vyjednání podmínek smlouvy a její sepis včetně všech náležitostí a předání nemovitosti. Poskytování kompletního servisu naší kanceláří pro Vás představuje zjednodušení zadání poptávky, kdy není nutné kontaktovat více realitních kanceláří, nemalou úsporu času a financí.

Profi Holding a.s.   Profi Holding a.s.

 
Realitní anketa
Reality, nemovitosti
V jakých městech rádi nakupujete a prodáváte reality? Realitní anketa.
Reality Praha
29912991
2991 hlasů
Reality Brno
22062206
2206 hlasů
Reality Olomouc
24152415
2415 hlasů
Reality Mladá Boleslav
20632063
2063 hlasů
Reality Ostrava
21242124
2124 hlasů
Reality Budějovice
27612761
2761 hlasů
Reality Jeseník
21962196
2196 hlasů
Reality ostaní
22512251
2251 hlasů
Reality Hradec Králové
20162016
2016 hlasů
Reality v zahraničí
23202320
2320 hlasů
Další ankety
Reality nejen v Olomouci
Profi Holding a.s. se zabývá prodejem nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí a makléřům vyškolených odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v rychlém čase. Dlouholetá praxe, profesionalita a osobitý přístup pro efektivní služby za přijatelnou cenu.
 
 
Diskuze online
Get the Flash Player to see this player.