Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Sponzorované odkazy

Reality Olomouc
Katalog firem
Zajímavé články
Profi Holding a.s.

Kariéra makléře

Kariéra makléře. Vítejte v sekci věnující se kariéře a rozvoji makléře v síti Profi Holding a.s. Chceme Vám ukázat, že díky našemu propracovanému systému školení a tréninků, díky našim technologiím a díky nástrojům, které mají naši makléři k dispozici, máte možnost stát se úspěšným realitním obchodníkem ve velmi krátké době.
Profi Holding a.s.
Proč se stát makléřem Profi Holding a.s.? Naučíme Vás dělat realitní obchod s dlouhodobou vizí, tedy nikoli se zaměřením na jednotlivé transakce, ale na budování dlouhodobých vztahů s Vašimi klienty. Naše tréninky a školení jsou zaměřeny na způsoby péče o klienta, tvorbu sféry vlivu a budování referenčního byznysu, např. s využitím sociálních sítí. Vstupní školení v rozsahu 3 dnů, kde se naučíte základy realitní profese, je navíc v Profi Holding a.s. zdarma. Zažijte okamžiky slávy při přebírání cen pro nejlepší makléře! Pouze v Profi Holding a.s. obdrží nejlepší makléři mezinárodní ocenění realitních profesionálů.

Vyberte si oblast realitního trhu, které se chcete věnovat. Lákají Vás pronájmy bytů? Prodeje luxusních nemovitostí? Obchody s komerčními nemovitostmi? Investiční příležitosti? Spolupráce s developery, plánování nových bytových projektů a jejich marketing? Pro každého z Vás je v Profi Holding a.s. místo.

Dosáhněte na mimořádné obchodní výhody, které makléřům Profi Holding a.s. nabízejí naši dodavatelé jako např. Zdarma-bazar.cz, Reality-inzeraty.cz, Profi-zamestnani.cz, Profi-realityridky.cz a další.

Staňte se úspěšným obchodníkem, realitní kancelář, prestižní a stabilní společnost v oblasti realit, působící v rámci celé České republiky, stále rozšiřuje tým spolupracovníků ve všech krajích a oblastech. Všem svým specialistům umožňuje moderní způsob řízení, vysokou efektivitu všech pracovních činností a motivační hodnocení s možností stálého profesního růstu. Všem novým kolegům bezplatně zajistíme:
 
STÁLÝ MĚSÍČNÍ PŘÍJEM BEZ OHLEDU NA VÝŠI OBRATU
ZAJÍMAVÉ PROVIZE Z REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK
KVALITNÍ PRACOVNÍ ZÁZEMÍ
FIREMNÍ TELEFON, PC, KANCELÁŘ
ASISTENTSKOU PODPORU
FIREMNÍ AUTOMOBIL PO DOHODĚ
ŠKOLENÍ A STÁLÉ PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
ZAJÍMAVOU PRÁCI S KLIENTY
PRÁVNÍ A FINANČNÍ SLUŽBY
KVALTNÍ MARKETING VE VŠECH MÉDIÍCH
MONITORING ZAKÁZEK, INTERNET
INZERTNÍ SYSTÉM NA VÍCE JAK 80 REALITNÍCH ADRES
INZERCI NA VLASTNÍM SERVERU
Realitní anketa
Reality, nemovitosti
V jakých městech rádi nakupujete a prodáváte reality? Realitní anketa.
Reality Praha
29612961
2961 hlasů
Reality Brno
21922192
2192 hlasů
Reality Olomouc
24042404
2404 hlasů
Reality Mladá Boleslav
20532053
2053 hlasů
Reality Ostrava
21102110
2110 hlasů
Reality Budějovice
27192719
2719 hlasů
Reality Jeseník
21872187
2187 hlasů
Reality ostaní
22362236
2236 hlasů
Reality Hradec Králové
20062006
2006 hlasů
Reality v zahraničí
23062306
2306 hlasů
Další ankety
Reality nejen v Olomouci
Profi Holding a.s. se zabývá prodejem nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí a makléřům vyškolených odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v rychlém čase. Dlouholetá praxe, profesionalita a osobitý přístup pro efektivní služby za přijatelnou cenu.
 
 
Diskuze online
Get the Flash Player to see this player.