Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Sponzorované odkazy

Reality Olomouc
Katalog firem
Zajímavé články
Profi Holding a.s.

Kariéra makléře

Kariéra makléře. Vítejte v sekci věnující se kariéře a rozvoji makléře v síti Profi Holding a.s. Chceme Vám ukázat, že díky našemu propracovanému systému školení a tréninků, díky našim technologiím a díky nástrojům, které mají naši makléři k dispozici, máte možnost stát se úspěšným realitním obchodníkem ve velmi krátké době.
Profi Holding a.s.
Proč se stát makléřem Profi Holding a.s.? Naučíme Vás dělat realitní obchod s dlouhodobou vizí, tedy nikoli se zaměřením na jednotlivé transakce, ale na budování dlouhodobých vztahů s Vašimi klienty. Naše tréninky a školení jsou zaměřeny na způsoby péče o klienta, tvorbu sféry vlivu a budování referenčního byznysu, např. s využitím sociálních sítí. Vstupní školení v rozsahu 3 dnů, kde se naučíte základy realitní profese, je navíc v Profi Holding a.s. zdarma. Zažijte okamžiky slávy při přebírání cen pro nejlepší makléře! Pouze v Profi Holding a.s. obdrží nejlepší makléři mezinárodní ocenění realitních profesionálů.

Vyberte si oblast realitního trhu, které se chcete věnovat. Lákají Vás pronájmy bytů? Prodeje luxusních nemovitostí? Obchody s komerčními nemovitostmi? Investiční příležitosti? Spolupráce s developery, plánování nových bytových projektů a jejich marketing? Pro každého z Vás je v Profi Holding a.s. místo.

Dosáhněte na mimořádné obchodní výhody, které makléřům Profi Holding a.s. nabízejí naši dodavatelé jako např. Zdarma-bazar.cz, Reality-inzeraty.cz, Profi-zamestnani.cz, Profi-realityridky.cz a další.

Staňte se úspěšným obchodníkem, realitní kancelář, prestižní a stabilní společnost v oblasti realit, působící v rámci celé České republiky, stále rozšiřuje tým spolupracovníků ve všech krajích a oblastech. Všem svým specialistům umožňuje moderní způsob řízení, vysokou efektivitu všech pracovních činností a motivační hodnocení s možností stálého profesního růstu. Všem novým kolegům bezplatně zajistíme:
 
STÁLÝ MĚSÍČNÍ PŘÍJEM BEZ OHLEDU NA VÝŠI OBRATU
ZAJÍMAVÉ PROVIZE Z REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK
KVALITNÍ PRACOVNÍ ZÁZEMÍ
FIREMNÍ TELEFON, PC, KANCELÁŘ
ASISTENTSKOU PODPORU
FIREMNÍ AUTOMOBIL PO DOHODĚ
ŠKOLENÍ A STÁLÉ PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
ZAJÍMAVOU PRÁCI S KLIENTY
PRÁVNÍ A FINANČNÍ SLUŽBY
KVALTNÍ MARKETING VE VŠECH MÉDIÍCH
MONITORING ZAKÁZEK, INTERNET
INZERTNÍ SYSTÉM NA VÍCE JAK 80 REALITNÍCH ADRES
INZERCI NA VLASTNÍM SERVERU
Realitní anketa
Reality, nemovitosti
V jakých městech rádi nakupujete a prodáváte reality? Realitní anketa.
Reality Praha
29052905
2905 hlasů
Reality Brno
21392139
2139 hlasů
Reality Olomouc
23472347
2347 hlasů
Reality Mladá Boleslav
19921992
1992 hlasů
Reality Ostrava
20472047
2047 hlasů
Reality Budějovice
26402640
2640 hlasů
Reality Jeseník
21382138
2138 hlasů
Reality ostaní
21632163
2163 hlasů
Reality Hradec Králové
19581958
1958 hlasů
Reality v zahraničí
22502250
2250 hlasů
Další ankety
Reality nejen v Olomouci
Profi Holding a.s. se zabývá prodejem nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a poskytuje široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí a makléřům vyškolených odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v rychlém čase. Dlouholetá praxe, profesionalita a osobitý přístup pro efektivní služby za přijatelnou cenu.
 
 
Diskuze online
Get the Flash Player to see this player.